Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Sarianna Ikonen
Teknologia-toimiala

Jaa
Etusivu > Riveria > Yhteystiedot > Teknologia-toimiala

Toimialan johto ja koulutuspäälliköt

Reijo Härkönen
toimialajohtaja 0500550271 reijo.harkonen@riveria.fi
Jonna Salo
johdon sihteeri 0503115799 jonna.salo@riveria.fi

Teollisuus

Kone-, metalli- ja muovialat

Pekka Junninen
koulutuspäällikkö 0505020338 pekka.junninen@riveria.fi
Jorma Kareinen
koulutuspäällikkö 0504096015 jorma.kareinen@riveria.fi

Sähkö-, prosessi ja automaatioala
Tieto- ja tietoliikenneala
Turvallisuusala

Harri Ignatius
koulutuspäällikkö 0408392769 harri.ignatius@riveria.fi
Juha Liiten
koulutuspäällikkö 0505514281 juha.liiten@riveria.fi

Rakentaminen

Talonrakennus- ja puuala

Jouni Holopainen
koulutuspäällikkö 0505234390 jouni.holopainen@riveria.fi
Aki Hankilanoja
koulutuspäällikkö 0503731075 aki.hankilanoja@riveria.fi

Talotekniikka-ala

Jorma Käyhkö
koulutuspäällikkö 0505306295 jorma.kayhko@riveria.fi

Kaivos-, kivi- ja louhinta-ala
Maanmittausala

Harri Mikkonen
koulutuspäällikkö 0503752963 harri.mikkonen@riveria.fi

Liikenne

Logistiikka-ala

Petri T Keronen
koulutuspäällikkö 0503401863 petri.t.keronen@riveria.fi

Autoala

Ari Pikkarainen
koulutuspäällikkö 0503701951 ari.pikkarainen@riveria.fi

Luonto ja ympäristö

Metsäala

Tommi Anttonen
koulutuspäällikkö 0505471008 tommi.anttonen@riveria.fi
Mikko Saarimaa
koulutuspäällikkö 0503497172 mikko.saarimaa@riveria.fi

Maatalousala

Pirjo Korhonen
koulutuspäällikkö 0505234262 pirjo.korhonen@riveria.fi