In English Russian Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Teknologia-toimiala

Jaa
Etusivu > Riveria > Yhteystiedot > Teknologia-toimiala

Toimialan johto ja koulutuspäälliköt

Petri T Keronen
koulutuspäällikkö +358503401863 petri.t.keronen@riveria.fi
Jonna Salo
sihteeri, Teknologia-toimialan johto +358503115799 jonna.salo@riveria.fi

Teollisuus

Kone-, metalli- ja muovialat

Pekka Junninen
koulutuspäällikkö +358505020338 pekka.junninen@riveria.fi

Sähkö-, prosessi ja automaatioala
Tieto- ja tietoliikenneala
Turvallisuusala

Harri Ignatius
koulutuspäällikkö +358408392769 harri.ignatius@riveria.fi
Juha Liiten
koulutuspäällikkö 0505514281 juha.liiten@riveria.fi
Kari Viljakainen
koulutuspäällikkö 0505234268 kari.viljakainen@riveria.fi

Rakentaminen

Kaivos-, maanrakennus- ja infrarakentamisala

Aki Hankilanoja
koulutuspäällikkö +358503731075 aki.hankilanoja@riveria.fi

Talotekniikka-ala

Jorma Käyhkö
koulutuspäällikkö +358505306295 jorma.kayhko@riveria.fi

Talonrakennus-, puu- ja pintakäsittelyala

Harri Mikkonen
koulutuspäällikkö +358503752963 harri.mikkonen@riveria.fi

Liikenne

Logistiikka-ala

Petri T Keronen
koulutuspäällikkö +358503401863 petri.t.keronen@riveria.fi

Autoala

Ari Pikkarainen
koulutuspäällikkö 0503701951 ari.pikkarainen@riveria.fi

Luonto ja ympäristö

Metsäala

Tommi Anttonen
koulutuspäällikkö +358505471008 tommi.anttonen@riveria.fi
Mikko Saarimaa
koulutuspäällikkö 0503497172 mikko.saarimaa@riveria.fi

Maatalousala

Olli Lötjönen
koulutuspäällikkö +358503655601 olli.lotjonen@riveria.fi