In English Russian Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Sarianna Ikonen
Riverian hallinto

Jaa
Etusivu > Riveria > Yhteystiedot > Riverian hallinto

Kuntayhtymän johtoryhmä

Esa Karvinen
Kuntayhtymän johtaja, rehtori 0503278191 esa.karvinen@riveria.fi
Jatta Herranen
pedagoginen johtaja 0500755305 jatta.herranen@riveria.fi
Anne Karppinen
viestintä-, markkinointi- ja myyntipäällikkö 0503598042 anne.karppinen@riveria.fi
Merja Laituri-Korhonen
hallintojohtaja 0505754025 merja.laituri-korhonen@riveria.fi
Jere Mutanen
vt. toimialajohtaja +358503101077 jere.mutanen@riveria.fi
Olli Sivonen
toimialajohtaja +358505767769 olli.sivonen@riveria.fi

 


Kuntayhtymän johto

Esa Karvinen
Kuntayhtymän johtaja, rehtori 0503278191 esa.karvinen@riveria.fi
Tarja Turunen
sihteeri, kuntayhtymän johto 0505279046 tarja.turunen@riveria.fi
Heli Pirhonen
hallinnon asiantuntija 0503261719 heli.pirhonen@riveria.fi
Tuomo Hurskainen
sisäinen tarkastaja 0503449860 tuomo.hurskainen@riveria.fi

Teknologia-toimiala

Olli Sivonen
toimialajohtaja +358505767769 olli.sivonen@riveria.fi
Jonna Salo
sihteeri, Teknologia-toimialan johto 0503115799 jonna.salo@riveria.fi

Tutustu toimialaan

Palvelut ja hyvinvointi -toimiala

Jere Mutanen
vt. toimialajohtaja +358503101077 jere.mutanen@riveria.fi
Eeva Jantunen
sihteeri, Palvelut ja hyvinvointi -toimialan johto 0505777460 eeva.jantunen@riveria.fi

Tutustu toimialaan

Viestintä-, markkinointi- ja myyntipalvelut

Anne Karppinen
viestintä-, markkinointi- ja myyntipäällikkö 0503598042 anne.karppinen@riveria.fi

Oppimisen kehittämispalvelut

Jatta Herranen
pedagoginen johtaja 0500755305 jatta.herranen@riveria.fi
Kaija Sivonen
sihteeri, oppilaitospalvelut 0503291760 kaija.sivonen@riveria.fi
Ilkka Eronen
verkkopedagogiikan asiantuntija 0503115773 ilkka.eronen@riveria.fi

Opiskelijapalvelut

Harri Pölönen
opiskelijapalvelupäällikkö 0505632185 harri.polonen@riveria.fi

Henkilöstöpalvelut

Merja Laituri-Korhonen
hallintojohtaja 0505754025 merja.laituri-korhonen@riveria.fi
Jaana Homanen
palvelussuhdeasiantuntija 0503655604 jaana.homanen@riveria.fi

Tilapalvelut

Petteri Elonen
tilapalvelupäällikkö +358503497558 petteri.elonen@riveria.fi
Marja Mäkkeli
puhtauspalveluesimies 0505236984 marja.makkeli@riveria.fi

Talous- ja hallintopalvelut

Merja Laituri-Korhonen
hallintojohtaja 0505754025 merja.laituri-korhonen@riveria.fi
Aija Karvinen
tiedonhallinnan asiantuntija 0503115821 aija.karvinen@riveria.fi

Ravitsemispalvelut

Henna Piipponen
ravitsemispäällikkö 0504135484 henna.piipponen@riveria.fi

Tietohallintopalvelut

Urho Mäenpää
tietohallintopäällikkö 0505234300 urho.maenpaa@riveria.fi

Muutokset mahdollisia.