Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Riverian hallinto

Jaa
Etusivu > Riveria > Yhteystiedot > Riverian hallinto

Riverian johtoryhmä

Esa Karvinen
Kuntayhtymän johtaja, rehtori 0503278191 esa.karvinen@riveria.fi
Merja Laituri-Korhonen
hallintojohtaja 0505754025 merja.laituri-korhonen@riveria.fi
Jatta Herranen
pedagoginen johtaja 0500755305 jatta.herranen@riveria.fi
Jari Jolkkonen
toimialajohtaja 0500578490 jari.jolkkonen@riveria.fi
Reijo Härkönen
toimialajohtaja 0500550271 reijo.harkonen@riveria.fi

 


 

Kuntayhtymän johto

Esa Karvinen
Kuntayhtymän johtaja, rehtori 0503278191 esa.karvinen@riveria.fi
Tarja Turunen
johdon sihteeri 0505279046 tarja.turunen@riveria.fi
Heli Pirhonen
johdon assistentti 0503261719 heli.pirhonen@riveria.fi
Tuomo Hurskainen
sisäinen tarkastaja 0503449860 tuomo.hurskainen@riveria.fi

Teknologia-toimiala

Reijo Härkönen
toimialajohtaja 0500550271 reijo.harkonen@riveria.fi
Jonna Salo
johdon sihteeri 0503115799 jonna.salo@riveria.fi

Tutustu toimialaan

Palvelut ja hyvinvointi -toimiala

Jari Jolkkonen
toimialajohtaja 0500578490 jari.jolkkonen@riveria.fi
Eeva Jantunen
hallintosihteeri 0505777460 eeva.jantunen@riveria.fi

Tutustu toimialaan

Oppimisen kehittämispalvelut

Jatta Herranen
pedagoginen johtaja 0500755305 jatta.herranen@riveria.fi
Kaija Sivonen
johdon sihteeri 0503291760 kaija.sivonen@riveria.fi
Jaana Timonen
yhteisten aineiden koordinaattori 0505020345 jaana.timonen@riveria.fi
Ilkka Eronen
verkkopedagogiikan asiantuntija 0503115773 ilkka.eronen@riveria.fi
Teemu Tiainen
digitaalisen teknologian opetuskäytön kehittäjä 0505777104 teemu.tiainen@riveria.fi

Opiskelijapalvelut

Harri Pölönen
opiskelijapalvelupäällikkö 0505632185 harri.polonen@riveria.fi
Sirpa Utriainen
opiskelijahallinnon asiantuntija 0505020385 sirpa.utriainen@riveria.fi
Anu Häikiö
opiskelijahuollon asiantuntija 0503101820 anu.haikio@riveria.fi
Ara Hayrabedian
kansainvälisyyden kehittäjä +35850503115787 ara.hayrabedian@riveria.fi

Henkilöstön kehittämispalvelut

Jaana Homanen
henkilöstön kehittämispäällikkö 0503655604 jaana.homanen@riveria.fi
Kirsi Iljina
johdon sihteeri 0503728254 kirsi.iljina@riveria.fi
Kristiina Sallinen
hanketoiminnan asiantuntija 0503100745 kristiina.sallinen@riveria.fi

Viestintä-, markkinointi- ja myyntipalvelut

Anne Keränen
viestinnän kehittäjä 0504078706 anne.keranen@riveria.fi

Tilapalvelut

Esko Tahvanainen
tilapalvelupäällikkö 0500572128 esko.tahvanainen@riveria.fi
Arto Päivinen
kiinteistöinsinööri 0505234256 arto.paivinen@riveria.fi
Asmo Hyttinen
sähköasentaja-erikoisammattimies 0505234280 asmo.hyttinen@riveria.fi
Matti Komulainen
kiinteistötyönjohtaja 0505234370 matti.komulainen@riveria.fi
Petri Sivonen
kiinteistömestari 0503115757 petri.sivonen@riveria.fi
Marja Mäkkeli
puhtauspalveluesimies 0505236984 marja.makkeli@riveria.fi
Kaija Kuikka
LVIA-asiantuntija 0505539955 kaija.kuikka@riveria.fi

Talous- ja hallintopalvelut

Merja Laituri-Korhonen
hallintojohtaja 0505754025 merja.laituri-korhonen@riveria.fi
Aija Karvinen
tiedonhallinnan asiantuntija 0503115821 aija.karvinen@riveria.fi

Ravitsemispalvelut

Henna Piipponen
ravitsemispäällikkö 0504135484 henna.piipponen@riveria.fi

Tietohallintopalvelut

Urho Mäenpää
tietohallintopäällikkö 0505234300 urho.maenpaa@riveria.fi

Muutokset mahdollisia.