In English Russian Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Riverian hallinto

Jaa
Etusivu > Riveria > Yhteystiedot > Riverian hallinto

Kuntayhtymän johtoryhmä

Esa Karvinen
Kuntayhtymän johtaja, rehtori 0503278191 esa.karvinen@riveria.fi
Jatta Herranen
pedagoginen johtaja +358500755305 jatta.herranen@riveria.fi
Merja Laituri-Korhonen
hallintojohtaja 0505754025 merja.laituri-korhonen@riveria.fi
Teemu Kokko
toimialajohtaja +358503422523 teemu.kokko@riveria.fi
Olli Sivonen
toimialajohtaja +358505767769 olli.sivonen@riveria.fi
Anne Karppinen
viestintä-, markkinointi- ja myyntipäällikkö +358503598042 anne.karppinen@riveria.fi

Kuntayhtymän johdon sihteeripalvelut

Tarja Turunen
sihteeri, kuntayhtymän johto +358505279046 tarja.turunen@riveria.fi
Heli Pirhonen
hallinnon asiantuntija 0503261719 heli.pirhonen@riveria.fi
Eeva Jantunen
sihteeri, Palvelut ja hyvinvointi -toimialan johto +358505777460 eeva.jantunen@riveria.fi
Jonna Salo
sihteeri, Teknologia-toimialan johto +358503115799 jonna.salo@riveria.fi
Kaija Sivonen
sihteeri, oppilaitospalvelut 0503291760 kaija.sivonen@riveria.fi