In English Russian Yhteystiedot Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Riverian hallinto

Jaa
Etusivu > Riveria > Yhteystiedot > Riverian hallinto

Kuntayhtymän johtoryhmä

Esa Karvinen
Kuntayhtymän johtaja, rehtori +358503278191 esa.karvinen@riveria.fi
Jatta Herranen
pedagoginen johtaja +358500755305 jatta.herranen@riveria.fi
Merja Laituri-Korhonen
hallintojohtaja +358505754025 merja.laituri-korhonen@riveria.fi
Teemu Kokko
toimialajohtaja, Palvelut ja hyvinvointi -toimiala +358503422523 teemu.kokko@riveria.fi
Petri T Keronen
vt. toimialajohtaja, Teknologia-toimiala +358503401863 petri.t.keronen@riveria.fi
Suvi Valoharju
yrityspalvelupäällikkö +358504643020 suvi.valoharju@riveria.fi
Anne Karppinen
viestintä-, markkinointi- ja myyntipäällikkö +358503598042 anne.karppinen@riveria.fi

Kuntayhtymän johdon sihteeripalvelut

Katri Räty
sihteeri, kuntayhtymän johto +358504772974 katri.raty@riveria.fi
Eeva Jantunen
sihteeri, Palvelut ja hyvinvointi -toimialan johto +358505777460 eeva.jantunen@riveria.fi
Jonna Salo
sihteeri, Teknologia-toimialan johto +358503115799 jonna.salo@riveria.fi
Kaija Sivonen
sihteeri, oppilaitospalvelut +358503291760 kaija.sivonen@riveria.fi
Heli Pirhonen
hallinnon asiantuntija, yhtymähallitus +358503261719 heli.pirhonen@riveria.fi