In English Russian Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Palvelut ja hyvinvointi -toimiala

Jaa
Etusivu > Riveria > Yhteystiedot > Palvelut ja hyvinvointi -toimiala

Toimialan johto ja koulutuspäälliköt

Teemu Kokko
toimialajohtaja +358503422523 teemu.kokko@riveria.fi
Eeva Jantunen
sihteeri, Palvelut ja hyvinvointi -toimialan johto 0505777460 eeva.jantunen@riveria.fi

Palvelutoiminta

Hotelli-, ravintola- ja cateringala

Jaana Rajavuori
koulutuspäällikkö 0504621271 jaana.rajavuori@riveria.fi
Rauno Peura
koulutuspäällikkö 0503587680 rauno.peura@riveria.fi

Elintarviketeollisuuden ala

Rauno Peura
koulutuspäällikkö 0503587680 rauno.peura@riveria.fi

Matkailupalveluala

Aira Lintunen
koulutuspäällikkö +358505905977 aira.lintunen@riveria.fi

Kiinteistö- ja puhtauspalveluala

Tuija Koukkari
koulutuspäällikkö +358505701356 tuija.koukkari@riveria.fi

Hyvinvointi ja terveys

Sosiaali- ja terveysala

Ritva Pakarinen
koulutuspäällikkö 0505632186 ritva.pakarinen@riveria.fi
Jere Mutanen
koulutuspäällikkö +358503101077 jere.mutanen@riveria.fi
Eija Tuupanen-Laakkonen
koulutuspäällikkö +358505865062 eija.tuupanen-laakkonen@riveria.fi

Hius- ja kauneudenhoitoala

Kasvatus ja kulttuuri

Kasvatusala

Sanna Hartikainen
koulutuspäällikkö 0505777059 sanna.hartikainen@riveria.fi

Kulttuuriala

Tone Arstila
koulutuspäällikkö +358505423697 tone.arstila@riveria.fi
Anna-Kaisa Räsänen
koulutuspäällikkö +358505234261 anna-kaisa.rasanen@riveria.fi

Liiketoiminta

Liiketoiminta-ala

Heikki Hujanen
koulutuspäällikkö +358505540974 heikki.hujanen@riveria.fi
Kirsi Vänskä
koulutuspäällikkö 0505513965 kirsi.vanska@riveria.fi

Muutokset mahdollisia.