In English Russian Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Palvelut ja hyvinvointi -toimiala

Jaa
Etusivu > Riveria > Yhteystiedot > Palvelut ja hyvinvointi -toimiala

Toimialan johto ja koulutuspäälliköt

Jari Jolkkonen
toimialajohtaja 0500578490 jari.jolkkonen@riveria.fi
Eeva Jantunen
hallintosihteeri 0505777460 eeva.jantunen@riveria.fi

Palvelutoiminta

Hotelli-, ravintola- ja cateringala

Jaana Rajavuori
koulutuspäällikkö 0504621271 jaana.rajavuori@riveria.fi
Rauno Peura
koulutuspäällikkö 0503587680 rauno.peura@riveria.fi

Elintarviketeollisuuden ala

Rauno Peura
koulutuspäällikkö 0503587680 rauno.peura@riveria.fi

Matkailupalveluala

Aira Lintunen
koulutuspäällikkö +358505905977 aira.lintunen@riveria.fi

Kiinteistö- ja puhtauspalveluala

Tuija Koukkari
koulutuspäällikkö 0505701356 tuija.koukkari@riveria.fi

Hyvinvointi ja terveys

Sosiaali- ja terveysala

Ritva Pakarinen
koulutuspäällikkö 0505632186 ritva.pakarinen@riveria.fi
Jere Mutanen
koulutuspäällikkö 0503101077 jere.mutanen@riveria.fi
Eija Tuupanen-Laakkonen
koulutuspäällikkö +358505865062 eija.tuupanen-laakkonen@riveria.fi

Hius- ja kauneudenhoitoala

Kasvatus ja kulttuuri

Kasvatusala

Sanna Hartikainen
koulutuspäällikkö 0505777059 sanna.hartikainen@riveria.fi

Kulttuuriala

Tone Arstila
koulutuspäällikkö 0505423697 tone.arstila@riveria.fi
Anna-Kaisa Räsänen
koulutuspäällikkö +358505234261 anna-kaisa.rasanen@riveria.fi

Liiketoiminta

Liiketoiminta-ala

Heikki Hujanen
koulutuspäällikkö 0505540974 heikki.hujanen@riveria.fi
Teemu Kokko
koulutuspäällikkö 0503422523 teemu.kokko@riveria.fi
Kirsi Vänskä
koulutuspäällikkö 0505513965 kirsi.vanska@riveria.fi

Tieto- ja viestintätekniikka-ala

Kari Viljakainen
koulutuspäällikkö 0505234268 kari.viljakainen@riveria.fi

 

Muutokset mahdollisia.