Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Nurmes

Jaa

Riveria, Nurmeksen koulutusyksikkö

Nurmeksenkatu 11, 75500 NURMES
Puhelin: 013 244 3804, toimisto

Nurmeksen koulutusyksikössä tarjolla mm. seuraavia tutkintoja

Katso myös:

Nurmeksen koulutusyksikön päällikkö on Rauno Peura.

Yhteystiedot

Autoala (ajoneuvoasentaja)

Ari Pikkarainen
koulutuspäällikkö 0503701951 ari.pikkarainen@riveria.fi

Kone-, metalli- ja muoviala (koneistaja, levyseppähitsaaja)

Jorma Kareinen
koulutuspäällikkö 0504096015 jorma.kareinen@riveria.fi

Liiketoiminta-ala (merkonomi)

Kirsi Vänskä
koulutuspäällikkö 0505513965 kirsi.vanska@riveria.fi

Maatalousala (eläintenhoitaja, maaseutuyrittäjä)

Pirjo Korhonen
koulutuspäällikkö 0505234262 pirjo.korhonen@riveria.fi

Rakennusala (talonrakentaja)

Aki Hankilanoja
koulutuspäällikkö 0503731075 aki.hankilanoja@riveria.fi

Ravintola- ja catering -ala (kokki)
Elintarvikeala (elintarvikkeiden valmistaja, leipuri-kondiittori)

Rauno Peura
koulutuspäällikkö 0503587680 rauno.peura@riveria.fi

Sosiaali- ja terveysala (lähihoitaja)

Eija Tuupanen-Laakkonen
koulutuspäällikkö +358505865062 eija.tuupanen-laakkonen@riveria.fi

Kaikki alat

Jussi Nyblom
opinto-ohjaaja 0505258603 jussi.nyblom@riveria.fi
Susanna Iivonen
kuraattori 0505777472 susanna.iivonen@riveria.fi

Muutokset mahdollisia.