Nurmes

Jaa

Riveria, Nurmeksen koulutusyksikkö

Nurmeksenkatu 11, 75500 NURMES
Puhelin: 013 244 3804, toimisto

Nurmeksen koulutusyksikössä tarjolla mm. seuraavia tutkintoja

Katso myös:

Nurmeksen koulutusyksikön päällikkö on Rauno Peura.

Yhteystiedot

Koulutuspäällikkö Rauno Peura (kokki, elintarvikkeiden valmistaja, leipuri-kondiittori)
p. 050 358 7680, rauno.peura@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Aki Hankilanoja (talonrakentaja)
p. 050 3731075, aki.hankilanoja@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Jorma Kareinen (koneistaja, levyseppähitsaaja)
p. 050 409 6015, jorma.kareinen@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Pirjo Korhonen (eläintenhoitaja, maaseutuyrittäjä)
p. 050 523 4262, pirjo.korhonen@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Ari Pikkarainen (ajoneuvoasentaja)
p. 0503701951, ari.pikkarainen@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Eija Tuupanen-Laakkonen (lähihoitaja)
p. 050 586 5062, eija.tuupanen-laakkonen@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Kirsi Vänskä (merkonomi)
p. 050 551 3965, kirsi.vanska@riveria.fi

Opinto-ohjaaja Helli Lasanen-Kuittinen
p. 050 367 0943, helli.lasanen-kuittinen@riveria.fi

Kuraattori Anne Lipponen
p. 050 577 7472, anne.lipponen@riveria.fi