Lieksa

Jaa

Riveria, Lieksan koulutusyksikkö

Kuhmonkatu 32, 81700 LIEKSA

Lieksan koulutusyksikössä tarjolla mm. seuraavia koulutuksia

Lieksan koulutusyksikön päällikkö on Juha Liiten.

Yhteystiedot

Koulutuspäällikkö Juha Liiten (automaatioasentaja, sähköasentaja, prosessinhoitaja)
p. 050 551 4281, juha.liiten@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Aki Hankilanoja (talonrakentaja)
p. 050 373 1075, aki.hankilanoja@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Jorma Kareinen (asentaja)
p. 050 409 6015, jorma.kareinen@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Rauno Peura (kokki, leipuri-kondiittori)
p. 050 358 7680, rauno.peura@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Eija Tuupanen-Laakkonen (lähihoitaja)
p. 050 586 5062, eija.tuupanen-laakkonen@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Kirsi Vänskä (merkonomi)
p. 050 551 3965, kirsi.vanska@riveria.fi

Opinto-ohjaaja Jussi Nyblom
p. 050 525 8603, jussi.nyblom@riveria.fi

Kuraattori Anne Lipponen
p. 050 577 7472, anne.lipponen@riveria.fi