Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Lieksa

Jaa

Riveria, Lieksan koulutusyksikkö

Kuhmonkatu 32, 81700 LIEKSA

Lieksan koulutusyksikössä tarjolla mm. seuraavia koulutuksia

Lieksan koulutusyksikön päällikkö on Juha Liiten.

Yhteystiedot

Kone-, metalli- ja muoviala (asentaja)

Jorma Kareinen
koulutuspäällikkö 0504096015 jorma.kareinen@riveria.fi

Liiketoiminta (merkonomi)

Kirsi Vänskä
koulutuspäällikkö 0505513965 kirsi.vanska@riveria.fi

Rakennusala (talonrakentaja)

Aki Hankilanoja
koulutuspäällikkö 0503731075 aki.hankilanoja@riveria.fi

Ravintola- ja catering -ala (kokki), elintarvikeala (leipuri-kondiittori)

Rauno Peura
koulutuspäällikkö 0503587680 rauno.peura@riveria.fi

Sosiaali- ja terveysala (lähihoitaja)

Eija Tuupanen-Laakkonen
koulutuspäällikkö 0505865062 eija.tuupanen-laakkonen@riveria.fi

Sähkö-, prosessi ja automaatioala (automaatioasentaja, sähköasentaja, prosessinhoitaja)

Juha Liiten
koulutuspäällikkö 0505514281 juha.liiten@riveria.fi

Kaikki alat

Jussi Nyblom
opinto-ohjaaja 0505258603 jussi.nyblom@riveria.fi
Susanna Iivonen
kuraattori 0505777472 susanna.iivonen@riveria.fi