Kitee

Kitee

Jaa

Savikontie 13, 82500 KITEE

Kiteen koulutusyksikössä tarjolla mm. koulutuksia

Kiteen koulutusyksikön päällikkö on Eija Tuupanen-Laakkonen.

Yhteystiedot

Koulutuspäällikkö Eija Tuupanen-Laakkonen (lähihoitaja)
p. 050 586 5062, eija.tuupanen-laakkonen@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Rauno Peura (kokki)
p. 050 358 7680, rauno.peura@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Jorma Kareinen (koneistaja, levyseppähitsaaja)
p. 050 409 6015, jorma.kareinen@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Juha Liiten (automaatioasentaja, sähköasentaja)
p. 050 551 4281, juha.liiten@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Pirjo Korhonen (eläintenhoitaja, maaseutuyrittäjä)
p. 050 523 4262, pirjo.korhonen@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Aki Hankilanoja (talonrakentaja)
p. 050 3731075, aki.hankilanoja@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Heikki Hujanen (merkonomi)
p. 050 554 0974, heikki.hujanen@riveria.fi

Opinto-ohjaaja Elina Hokkanen
p. 050 407 4852, elina.hokkanen@riveria.fi

Kuraattori Miia Kattelus-Uuksulainen
p. 013 3305354, miia.kattelus-uuksulainen@siunsote.fi