In English Russian Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Kitee

Kitee

Jaa

Savikontie 13, 82500 KITEE

Kiteen koulutusyksikössä tarjolla mm. koulutuksia

Kiteen koulutusyksikön päällikkö on Olli Lötjönen.

Yhteystiedot

Kone-, metalli- ja muoviala (koneistaja, levyseppähitsaaja)

Pekka Junninen
koulutuspäällikkö 0505020338 pekka.junninen@riveria.fi

Liiketoiminta-ala

Heikki Hujanen
koulutuspäällikkö +358505540974 heikki.hujanen@riveria.fi

Maatalousala (eläintenhoitaja, maaseutuyrittäjä)

Olli Lötjönen
koulutuspäällikkö +358503655601 olli.lotjonen@riveria.fi

Rakennusala (talonrakentaja)

Aki Hankilanoja
koulutuspäällikkö 0503731075 aki.hankilanoja@riveria.fi

Ravintola- ja catering-ala (kokki)

Rauno Peura
koulutuspäällikkö 0503587680 rauno.peura@riveria.fi

Sosiaali- ja terveysala (lähihoitaja)

Eija Tuupanen-Laakkonen
koulutuspäällikkö +358505865062 eija.tuupanen-laakkonen@riveria.fi

Sähkö-, ja automaatioala (automaatioasentaja, sähköasentaja)

Juha Liiten
koulutuspäällikkö 0505514281 juha.liiten@riveria.fi

Kaikki alat

Hannele Kasurinen
opinto-ohjaaja 0504074852 hannele.kasurinen@riveria.fi

Kuraattori Kirsi Kuronen
kirsi.kuronen@siunsote.fi , 050 472 7277