Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Tuomas Partanen
Peltola

Jaa

Peltolankatu 4, 80101 JOENSUU

Peltolassa voit opiskella mm.

Yhteystiedot

Koulutuspäällikkö Harri Ignatius (automaatioasentaja, elektroniikka-asentaja, ICT-asentaja, sähköasentaja, turvallisuusvalvoja)
p. 0408392769, harri.ignatius@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Pekka Junninen (asentaja, koneista, levyseppähitsaaja)
p. 0505020338, pekka.junninen@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Jorma Kareinen (asentaja, koneista, levyseppähitsaaja)
p. 0504096015, jorma.kareinen@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Riikka Korkalainen (kampaaja, kosmetologi)
p. 0505540976, riikka.korkalainen@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Jere Mutanen (lähihoitaja)
p. 0503101077, jere.mutanen@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Ritva Pakarinen (lähihoitaja)
p. 0505632186, ritva.pakarinen@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Rauno Peura (kokki)
p. 050 358 7680, rauno.peura@riveria.fi

Koulutuspäällikkö Ari Pikkarainen (ajoneuvoasentaja, autokorinkorjaaja, pienkonekorjaaja)
p. 0503701951, ari.pikkarainen@riveria.fi