In English Russian Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Tuomas Partanen
Peltola

Jaa

Peltolankatu 4, 80220 JOENSUU

Peltolassa voit opiskella mm.

Yhteystiedot

Artesaani, designtekstiilien valmistaja, mittatilausompelija, sisustustekstiilien valmistaja

Anna-Kaisa Räsänen
koulutuspäällikkö +358505234261 anna-kaisa.rasanen@riveria.fi

Ajoneuvoasentaja, autokorinkorjaaja, pienkonekorjaaja

Ari Pikkarainen
koulutuspäällikkö 0503701951 ari.pikkarainen@riveria.fi

Automaatioasentaja, elektroniikka-asentaja, ICT-asentaja, sähköasentaja, turvallisuusvalvoja

Harri Ignatius
koulutuspäällikkö 0408392769 harri.ignatius@riveria.fi

Asentaja, koneista, levyseppähitsaaja

Jorma Kareinen
koulutuspäällikkö 0504096015 jorma.kareinen@riveria.fi

Ilmanvaihtoasentaja, putkiasentaja

Jorma Käyhkö
koulutuspäällikkö +358505306295 jorma.kayhko@riveria.fi

Kampaaja, parturi, kosmetologi

Aira Lintunen
koulutuspäällikkö +358505905977 aira.lintunen@riveria.fi

Lähihoitaja / Sosiaali- ja terveysala

Jere Mutanen
vt. toimialajohtaja +358503101077 jere.mutanen@riveria.fi
Ritva Pakarinen
koulutuspäällikkö 0505632186 ritva.pakarinen@riveria.fi

Leipuri-kondiittori, elintarvikeala

Rauno Peura
koulutuspäällikkö 0503587680 rauno.peura@riveria.fi

Kivirakentaja, maalari, puuseppä, talonrakentaja

Harri Mikkonen
koulutuspäällikkö +358503752963 harri.mikkonen@riveria.fi

Muutokset mahdollisia.