Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Opinto-ohjaajat

Jaa
Etusivu > Riveria > Opiskelijahuolto > Opinto-ohjaajat

Oppimisen tukena!

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@riveria.fi.

Joensuu, Jukolankatu

Hannele Kasurinen
opinto-ohjaaja 0504074852 hannele.kasurinen@riveria.fi

Joensuu, Kaislakatu

Palvelut ja hyvinvointi sekä Teknologia toimiala

Päivi Uimonen
opinto-ohjaaja +358504781939 paivi.uimonen@riveria.fi

Joensuu, Niittylahti

Mervi Keinänen
opinto-ohjaaja 0503315823 mervi.keinanen@riveria.fi

Joensuu, Niskala

Kaisa Kaltiola
opinto-ohjaaja 0505052976 kaisa.kaltiola@riveria.fi

Joensuu, Otsola

Liiketoiminta ja tieto- ja viestintätekniikka

Anu Kattelus
opinto-ohjaaja 0500573246 anu.kattelus@riveria.fi

Joensuu, Peltola

Autoala

Sanna Turunen
opinto-ohjaaja 0503400995 sanna.turunen@riveria.fi

Elintarvikeala

Tarja Partanen
opinto-ohjaaja 0505629675 tarja.partanen@riveria.fi

Hius- ja kauneudenhoitoala

Anja Vanhatalo
opinto-ohjaaja 0505241555 anja.vanhatalo@riveria.fi

Kiinteistöpalvelut

Päivi Uimonen
opinto-ohjaaja +358504781939 paivi.uimonen@riveria.fi

Kone- ja tuotantotekniikka

Sanna Turunen
opinto-ohjaaja 0503400995 sanna.turunen@riveria.fi

Rakennus-, puuala-, pintakäsittely ja kulttuuri

Tarja Partanen
opinto-ohjaaja 0505629675 tarja.partanen@riveria.fi

Sosiaali- ja terveysala

Tanja Takala
opinto-ohjaaja 0505899308 tanja.takala@riveria.fi

Sosiaali- ja terveysala, Kasvatus- ja ohjausala, laboratorioala

Mervi Keinänen
opinto-ohjaaja 0503315823 mervi.keinanen@riveria.fi

Sähkö, tieto- ja tietoliikennetekniikka ja turvallisuusala

Anja Vanhatalo
opinto-ohjaaja 0505241555 anja.vanhatalo@riveria.fi

Talotekniikka

Sanna Turunen
opinto-ohjaaja 0503400995 sanna.turunen@riveria.fi

Kitee

Hannele Kasurinen
opinto-ohjaaja 0504074852 hannele.kasurinen@riveria.fi

Lieksa ja Nurmes

Jussi Nyblom
opinto-ohjaaja 0505258603 jussi.nyblom@riveria.fi

Outokumpu

Silja Niittymäki
opinto-ohjaaja +358504780990 silja.niittymaki@riveria.fi

Sosiaali- ja terveysala

Pirjo-Anneli Hämäläinen-Kainulainen
lehtori 0503657104 pirjo-anneli.hamalainen@riveria.fi

Valtimo

Eija Kropsu
lehtori 0503313387 eija.kropsu@riveria.fi

 

Muutokset mahdollisia.