Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Opinto-ohjaajat

Jaa
Etusivu > Riveria > Opiskelijahuolto > Opinto-ohjaajat

Oppimisen tukena!

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@riveria.fi.

Joensuu, Jukolankatu

Ilmoitetaan myöhemmin.

Joensuu, Kaislakatu

Päivi Uimonen

Joensuu, Niittylahti

Mervi Keinänen
opinto-ohjaaja 0503315823 mervi.keinanen@riveria.fi

Joensuu, Niskala

Kaisa Kaltiola
opinto-ohjaaja 0505052976 kaisa.kaltiola@riveria.fi

Joensuu, Otsola

Liiketoiminta

Anu Kattelus
opinto-ohjaaja 0500573246 anu.kattelus@riveria.fi

Joensuu, Peltola

Autoala, Kone- ja tuotantotekniikka, talotekniikka

Sanna Turunen
opinto-ohjaaja 0503400995 sanna.turunen@riveria.fi

Sähkö, tieto- ja tietoliikenne ja turvallisuus sekä Hius- ja kauneusala

Anja Vanhatalo
opinto-ohjaaja 0505241555 anja.vanhatalo@riveria.fi

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelu

Päivi Uimonen

Rakennus- ja puuala, pintakäsittely, kulttuuri, elintarvikeala

Tarja Partanen
opinto-ohjaaja 0505629675 tarja.partanen@riveria.fi

Sosiaali- ja terveysala

Tanja Takala
opinto-ohjaaja 0505899308 tanja.takala@riveria.fi

Kasvatus- ja ohjausala, laboratorioala

Mervi Keinänen
opinto-ohjaaja 0503315823 mervi.keinanen@riveria.fi

Kitee

Ilmoitetaan myöhemmin.

Lieksa ja Nurmes

Jussi Nyblom
opinto-ohjaaja 0505258603 jussi.nyblom@riveria.fi

Outokumpu

Silja Niittymäki
opinto-ohjaaja silja.niittymaki@riveria.fi

Valtimo

Eija Kropsu
lehtori 0503313387 eija.kropsu@riveria.fi

 

Muutokset mahdollisia.