In English Russian Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Opinto-ohjaajat

Jaa
Etusivu > Riveria > Opiskeluhuolto > Opinto-ohjaajat

Oppimisen tukena!

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@riveria.fi.

Hannele Kasurinen, opinto-ohjaaja
Kasvatus- ja ohjausala
Elina Hokkanen, opinto-ohjaaja
p. 050 463 0590
Kaisa Kaltiola, opinto-ohjaaja
p. 050 505 2976
kaisa.kaltiola@riveria.fi

Autoala
Elintarvikeala
Lisa Nyholm, opinto-ohjaaja
p. 050 413 9553
lisa.nyholm@riveria.fi

Kone- ja tuotantotekniikka
Puhtaus- ja kiinteistöpalveluala
Talotekniikka
Marjo Jouhkimainen, opinto-ohjaaja
p. 050 340 0995
marjo.jouhkimainen@riveria.fi

Hius- ja kauneudenhoitoala
Päivi Uimonen, opinto-ohjaaja
p. 050 478 1939
paivi.uimonen@riveria.fi

Liiketoiminta
Anu Kattelus, opinto-ohjaaja
p, 0500 573 246
anu.kattelus@riveria.fi

Rakennus-, puuala-, pintakäsittely ja kulttuuri
Sini Ahvensalmi, opinto-ohjaaja
p. 050 595 2701
sini.ahvensalmi@riveria.fi

Laboratorioala
Sosiaali- ja terveysala
Tanja Takala, opinto-ohjaaja
p. 050 589 9308
tanja.takala@riveria.fi

Kasvatus- ja ohjausala
Sosiaali- ja terveysala
Mervi Keinänen, opinto-ohjaaja
p. 050 331 5823
mervi.keinanen@riveria.fi

Sähkö, tieto- ja tietoliikennetekniikka
Tieto- ja viestintätekniikka
Turvallisuusala
Anja Vanhatalo, opinto-ohjaaja
p. 050 524 1555
anja.vanhatalo@riveria.fi

Hannele Kasurinen, opinto-ohjaaja

Lieksa

Tarja Niemeläinen, opinto-ohjaaja (1.3. – 31.5.2022)
tarja.niemelainen@riveria.fi

Nurmes

Kaisa Nykyri, opinto-ohjaaja
p. 050 577 1110
Silja Niittymäki, opinto-ohjaaja
p. 050 478 0990

Sosiaali- ja terveysala

Pirjo-Anneli Hämäläinen-Kainulainen, lehtori
p. 050 365 7104

Kaisa Nykyri, opinto-ohjaaja
p. 050 577 1110
kaisa.nykyri@riveria.fi

Muutokset mahdollisia.