In English Russian Yhteystiedot Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Opinto-ohjaajat

Jaa
Etusivu > Riveria > Opiskeluhuolto > Opinto-ohjaajat

Oppimisen tukena!

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@riveria.fi.

Hannele Kasurinen, opinto-ohjaaja
Kasvatus- ja ohjausala
Elina Hokkanen, opinto-ohjaaja
p. 050 463 0590
elina.hokkanen@riveria.fi
Kaisa Kaltiola, opinto-ohjaaja
p. 050 505 2976
kaisa.kaltiola@riveria.fi

Autoala
Elintarvikeala
Lisa Nyholm, opinto-ohjaaja
p. 050 413 9553
lisa.nyholm@riveria.fi

Kone- ja tuotantotekniikka
Puhtaus- ja kiinteistöpalveluala
Talotekniikka
Tanja Piirainen (23.1.2023 alkaen), opinto-ohjaaja
p. 050 340 0995
tanja.piirainen@riveria.fi

Hius- ja kauneudenhoitoala, maatalousala, puutarha-ala
Päivi Uimonen, opinto-ohjaaja
p. 050 478 1939
paivi.uimonen@riveria.fi

Liiketoiminta
Anu Kattelus, opinto-ohjaaja
p. 0500 573 246
anu.kattelus@riveria.fi

Virva Torni, opinto-ohjaaja
p. 050 577 7856
virva.torni@riveria.fi

Rakennus-, puuala-, pintakäsittely ja kulttuuri
Sini Ahvensalmi, opinto-ohjaaja
p. 050 595 2701
sini.ahvensalmi@riveria.fi

Laboratorioala
Sosiaali- ja terveysala
Tanja Takala, opinto-ohjaaja
p. 050 589 9308
tanja.takala@riveria.fi

Kasvatus- ja ohjausala
Sosiaali- ja terveysala
Mervi Keinänen, opinto-ohjaaja
p. 050 331 5823
mervi.keinanen@riveria.fi

Sähkö, tieto- ja tietoliikennetekniikka
Turvallisuusala
Anja Vanhatalo, opinto-ohjaaja
p. 050 524 1555
anja.vanhatalo@riveria.fi

Tieto- ja viestintätekniikka
Anri Nevalainen, opinto-ohjaaja
p. 050 325 0649
anri.nevalainen@riveria.fi

Anri Nevalainen, opinto-ohjaaja
p. 050 325 0649
anri.nevalainen@riveria.fi

Jussi Nyblom, opinto-ohjaaja
p. 0505258603
jussi.nyblom@riveria.fi

Kaisa Nykyri, opinto-ohjaaja
p. 050 577 1110
Pirjo-Anneli Hämäläinen-Kainulainen, lehtori, opinto-ohjaaja

Muutokset mahdollisia.