In English Russian Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Rodeo.fi
Riveriasta valmistuneet tutkinnon suorittaneet 1.5.-3.6.2022

Jaa
Etusivu > Ajankohtaiset > Riveriasta valmistuneet tutkinnon suorittaneet 1.5.-3.6.2022

Riveriasta valmistuneet tutkinnon suorittaneet 1.5. – 3.6.2022, yht. 425 tutkinnon suorittanutta.

Lämpimät onnittelut valmisteneille!

Ammattitutkinto 56
Erikoisammattitutkinto 19
Perustutkinto 350

Valmistuneet koulutusyksiköittäin:

Joensuun koulutusyksikkö, Jukolankatu 22
Joensuun koulutusyksikkö, Niittylahti 17
Joensuun koulutusyksikkö, Niskala 20
Joensuun koulutusyksikkö, Peltola 224
Kiteen koulutusyksikkö 24
Lieksan koulutusyksikkö 28
Nurmeksen koulutusyksikkö 18
Outokummun koulutusyksikkö 38
Valtimon koulutusyksikkö 33
Oppisopimus, laajennettu oppisopimus 1

 

Alla valmistuneiden nimet heiltä, jotka ovat antaneet luvan nimensä julkaisuun Riverian verkkosivuilla.

Nimi, kotipaikkakunta, tutkinto

Ahti Sami Henrik Nurmes Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto
Aliaskarov Akbergen Nurmes Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Antikainen Heikki Johannes Joensuu Autoalan perustutkinto
Biahun Katsiaryna Helsinki Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto
Blomerus Mertsi Andreas Kitee Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto
Hassinen Konsta Antti Oskari Ilomantsi Rakennusalan perustutkinto
Haverinen Lassi Tapio Kuhmo Metsäalan perustutkinto
Hiltunen Anna-Sofia Auroora Joensuu Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Hiltunen Jaana Marjukka Nurmes Maatalousalan perustutkinto
Hirvonen Eetu Aleksi Joensuu Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Hirvonen Veijo Matti Olavi Joensuu Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto
Hotti Eetu Kalevi Sonkajärvi Metsäalan perustutkinto
Huikuri Lotta Emilia Lieksa Maatalousalan ammattitutkinto
Huovinen Valtteri Juho Olavi Joensuu Metsäalan perustutkinto
Huuska Outi  Kristiina Joensuu Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto
Ikonen Atte Einari Joensuu Autoalan perustutkinto
Juntunen Aleksi Johannes Polvijärvi Metsäalan perustutkinto
Jääskeläinen Reetta Mimmi Maria Joensuu Turvallisuusalan perustutkinto
Kallinen Tomi Juhani Liperi Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto
Kallio Pälvi Avilla Seinäjoki Laboratorioalan perustutkinto
Kanervo David Anton Kanervo Joensuu Autoalan perustutkinto
Karhapää Pertti Ilmari Joensuu Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto
Karjalainen Emma Katri Alina Kitee Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Karvinen Santeri Matias Liperi Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Karvinen Viivi Johanna Pielavesi Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Kasanen Elli Noora Outokumpu Turvallisuusalan perustutkinto
Kattelus Severi Kristian Liperi Autoalan perustutkinto
Kaukonen Mirko Lauri Jeremias Joensuu Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Kemppainen Erno Erkki Ilari Tohmajärvi Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Kemppainen Niko Veikko Paavali Kajaani Metsäalan perustutkinto
Kerkkänen Pinja Amanda Liperi Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto
Kettunen Jasmin Nina Annika Joensuu Turvallisuusalan perustutkinto
Kinnunen Alisa Joensuu Turvallisuusalan perustutkinto
Kinnunen Timo Pekka Juhani Kontiolahti Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Kokkonen Janne Markus Juuka Metsäalan perustutkinto
Kokkonen Joonas Juhani Juuka Metsäalan perustutkinto
Kolehmainen Juuso Daniel Outokumpu Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Kolehmainen Miia Marika Joensuu Turvallisuusalan perustutkinto
Kolehmainen Ninni Eveliina Aurora Sotkamo Metsäalan perustutkinto
Komulainen Ville Vihtori Sotkamo Metsäalan perustutkinto
Korhonen Mirva Janika Juuka Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Korhonen Vikke Antti Hermanni Sotkamo Metsäalan perustutkinto
Koski Jarkko Liperi Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Kosonen Jyry Einar Petteri Parikkala Maatalousalan perustutkinto
Kyllönen Harri Paltamo Metsäalan perustutkinto
Kärkkäinen Aino Maria Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Laakkonen Tatu Viljami Joensuu Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto
Laakso Laura Anna Aliina Kontiolahti Mielenterveys- ja päihdetyön erikoisammattitutkinto
Lampen Suvi Tuulia Lieksa Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Laubert Pihka Iida Aurora Joensuu Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Laukkanen Joona Elmeri Savonlinna Metsäalan perustutkinto
Lepistö Johanna Anne Aurora Lieksa Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Lipponen Kirsi Nurmes Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Luhti Irma  Kaarina Nurmes Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Luisk Oleg Outokumpu Tuotantotekniikan ammattitutkinto
Lustila Mari Katja Hannele Outokumpu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Majoinen Roni Ukko Petteri Kontiolahti Turvallisuusalan perustutkinto
Martikainen Otto Tapio Juuka Metsäalan perustutkinto
Martikainen Siiri Silja Marika Lieksa Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Meriläinen Eemeli Antti Samuli Sotkamo Metsäalan perustutkinto
Mertanen Markus Petteri Joensuu Turvallisuusalan perustutkinto
Mikkonen Jani Petri Olavi Iisalmi Metsäalan perustutkinto
Nevalainen Markus Juho Antero Nurmes Metsäalan perustutkinto
Nevalainen Salla-Mari Nurmes Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Niemeläinen Minja Viola Joensuu Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Nykänen Väinö Otso Ilmari Rääkkylä Metsäalan perustutkinto
Paajaste Samu Taneli Joensuu Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Pesonen Julia Ilomantsi Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Pliasunov Egor Joensuu Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Puoliväli Onni Nikolai Liperi Autoalan perustutkinto
Pussinen Ville Kalevi Joensuu Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto
Puustinen Atte Eerik Urhonpoika Joensuu Maatalousalan perustutkinto
Pääkkönen Enni Linda Minnea Nurmes Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Rahunen Tero Mikael Petteri Outokumpu Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto
Rantala Sauli Nestori Juuka Metsäalan perustutkinto
Räsänen Heidi Outokumpu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Räsänen Richard Kim Patrik Outokumpu Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto
Saastamoinen Heidi Lieksa Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Savinainen Juha Petteri Outokumpu Tuotantotekniikan ammattitutkinto
Seppänen Joni Antero Ilomantsi Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Silvennoinen Sanna Mari Liperi Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Silvennoinen Veeti Aleksi Polvijärvi Autoalan perustutkinto
Simonen Santeri Otto Eemil Joensuu Metsäalan perustutkinto
Smura Veeti Mikael Lieksa Autoalan perustutkinto
Sormunen Jere Kristian Mikael Joensuu Autoalan perustutkinto
Sormunen Mikko Mikael Liperi Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Sutinen Mira Joensuu Laboratorioalan perustutkinto
Tahvanainen Joona Juhani Joensuu Autoalan perustutkinto
Tanskanen Sanna-Mari Anniina Liperi Puhevammaisten tulkkauksen erikoisammattitutkinto
Tenhunen Mikko Ilmari Nurmes Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto
Tikhonova Alina Ulkomaat Liiketoiminnan perustutkinto
Tsurkka Henna Marjatta Kontiolahti Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto
Tuominen Viivi Pirjo Helena Liperi Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Tuovinen Vesa Nurmes Metsäalan perustutkinto
Turunen Tarja Tuulia Kontiolahti Vanhustyön erikoisammattitutkinto
Ujala Petra Sara Aliisa Kontiolahti Turvallisuusalan perustutkinto
Ukskoski Markku Tapio Joensuu Puhevammaisten tulkkauksen erikoisammattitutkinto
Unhola-Moilanen Susanna Maaret Joensuu Mielenterveys- ja päihdetyön erikoisammattitutkinto
Vartiainen Tarmo Johannes Lieksa Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Vilokkinen Ville-Valtteri Joensuu Metsäalan ammattitutkinto
Väisänen Eemeli Aatu Aulis Iisalmi Metsäalan perustutkinto
Väänänen Hanna Iina Emilia Joensuu Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Zaytsev Semen Ulkomaat Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto
Mäkelä Heidi Johanna Liperi Elintarvikealan perustutkinto
Ala Kiia Maaret Reetriikka Kitee Maatalousalan perustutkinto
Alitupa Milla Emilia Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Asikainen Santeri Matias Joensuu Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Babii Olga Joensuu Elintarvikealan perustutkinto
Eronen Ella Veera Marianne Ilomantsi Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto
Esina Elena Ulkomaat Liiketoiminnan perustutkinto
Evgrafova Olga Lieksa Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Greku Mia Kristiina Joensuu Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Haapalahti Tapio Kurikka Media-alan ammattitutkinto
Hakkarainen Kaisa-Leena Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Hartikainen Marjut Anneli Liperi Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Hassinen Sari Susanna Ilomantsi Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto
Heikkinen Ulla Maija Heinävesi Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Hollström Veeti Oskari Juhani Lieksa Prosessiteollisuuden perustutkinto
Holopainen Luka Oskar Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Hukkanen Anne Maarit Nurmes Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto
Huttunen Eetu Oskari Juuka Metsäalan perustutkinto
Häikiö Nea Emilia Joensuu Elintarvikealan perustutkinto
Hämäläinen Sampo Elias Joensuu Logistiikan perustutkinto
Ivanova Mariia Ulkomaat Taideteollisuusalan perustutkinto
Kantola Lotta Elisa Joensuu Liiketoiminnan ammattitutkinto
Karjalainen Joona Otto Ensio Joensuu Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Karppi Heikki Petteri Ilomantsi Metsäalan perustutkinto
Kilponen Joonas Petteri Kuhmo Metsäalan perustutkinto
Kokko Frans Olavi Parikkala Maatalousalan perustutkinto
Kontkanen Aleksi Johannes Kontiolahti Talotekniikan perustutkinto
Kuikka Kirsi Sisko Johanna Tohmajärvi Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Kukkonen Miia Karoliina Joensuu Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Kunttu Santeri Miehikkälä Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Kuronen Vertti Oskari Joensuu Kuljetusalan ammattitutkinto
Kylmä Eerika Hanna Kaarina Ilomantsi Liiketoiminnan ammattitutkinto
Laine Joonas Mikael Liperi Logistiikan perustutkinto
Lappalainen Viivi Emilia Kitee Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Leskinen Leevi Elmeri Joensuu Logistiikan perustutkinto
Levanoja Teemu Mikael Joensuu Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Levonen Niko Jussi Antero Outokumpu Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto
Lähteenmäki Antti Liperi Luontoalan ammattitutkinto
Malinen Oskari Leonard Kuhmo Metsäalan perustutkinto
Martikainen Rasmus Olavi Joensuu Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Maslennikova Iuliia Ulkomaat Liiketoiminnan perustutkinto
Meuranen Vilma Tara Eveliina Joensuu Liiketoiminnan perustutkinto
Missonen Sini Susanna Joensuu Maatalousalan perustutkinto
Motienko Dmitry Ulkomaat Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto
Mustonen Milla Irina Karoliina Joensuu Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Muukkonen Vilma Riitta Emilia Kitee Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Myller Tyyne Josefiina Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Nieminen Juho Petteri Polvijärvi Metsäalan perustutkinto
Nykänen Jemina Micaela Rääkkylä Logistiikan perustutkinto
Paajanen Jalo Parikkala Rakennusalan perustutkinto
Parri Olga Tohmajärvi Liiketoiminnan perustutkinto
Pehkonen Jyrki Pekka Lieksa Tuotantotekniikan ammattitutkinto
Pelkonen Juha Pekka Heinävesi Elintarvikealan perustutkinto
Pesonen Valtteri Jasper Johannes Liperi Rakennusalan perustutkinto
Poleshchuk Natalia Joensuu Liiketoiminnan ammattitutkinto
Pyykkö Kai Mikael Lieksa Prosessiteollisuuden perustutkinto
Rummukainen Kimmo Petteri Outokumpu Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Rämö Veera Hilda Anniina Joensuu Taideteollisuusalan perustutkinto
Räty Anniina Inkeri Kontiolahti Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Sainio Minna Lieksa Puhevammaisten tulkkauksen erikoisammattitutkinto
Saukkonen Atte Topias Liperi Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Savchenkova Viktorovna Ekaterina Ulkomaat Liiketoiminnan perustutkinto
Seber Alexandra Kitee Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Sinivuori Teija Anni Orvokki Nurmes Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Soloveva Sofia Joensuu Liiketoiminnan perustutkinto
Sorsa Pietari Joensuu Tuotantotekniikan ammattitutkinto
Suvanto Simo Leo Ilmari Liperi Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Taattola Tero Olavi Kuopio Metsäalan perustutkinto
Tahvanainen Henrik Otto Matias Joensuu Rakennusalan perustutkinto
Tiilikainen Vilma Iiris Maria Heinävesi Liiketoiminnan perustutkinto
Tikka Anastasiia Nurmes Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto
Tikkanen Mia-Emilia Karoliina Sotkamo Metsäalan perustutkinto
Tofferi Raija Anita Joensuu Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto
Toroskainen Jani Järvenpää Talonrakennusalan ammattitutkinto
Tujula Lauri Ilmari Lappeenranta Maatalousalan perustutkinto
Tuovinen Mari Sisko Hannele Lieksa Elintarvikealan perustutkinto
Uuttu Jenni-Julia Joensuu Liiketoiminnan perustutkinto
Vaittinen Ville Valtteri Joensuu Talotekniikan perustutkinto
Vilén Mirva Tuulia Juuka Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Vuori Pasi Jouko Joensuu Puuteollisuuden ammattitutkinto
Vänskä Miia Tuula Maaria Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Väänänen Artturi Tapani Joensuu Logistiikan perustutkinto
Willman Pietu Severi Kontiolahti Metsäalan perustutkinto
Rahunen Hannu Petri Tapio Kitee Ympäristöalan erikoisammattitutkinto
Ahonen Joona Kasper Olavi Kitee Rakennusalan perustutkinto
Asikainen Jere Julius Joensuu Liiketoiminnan perustutkinto
Asikainen Rauni Orvokki Nurmes Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Beregov Iurii Ulkomaat Elintarvikealan perustutkinto
Björn Joonas Eino Tapio Joensuu Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Danilova Svetlana Ulkomaat Elintarvikealan perustutkinto
Ehrukainen Marika Anniina Kitee Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Goncharova Iaroslava Joensuu Matkailualan perustutkinto
Hakulinen Iiro Armas Paavo Kitee Rakennusalan perustutkinto
Hakulinen Tiina Johanna Kitee Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Halme Niko Kristian Kontiolahti Talotekniikan perustutkinto
Halonen Eemeli Petteri Nurmes Liiketoiminnan perustutkinto
Halonen Emmi Alina Joensuu Puuteollisuuden perustutkinto
Hara Hilma Elina Nurmes Liiketoiminnan perustutkinto
Hartikainen Heljä Linnea Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Haukijärvi Aada Meri Juulia Outokumpu Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Hautalampi Aino-Orvokki Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Heinonen Jaana Kristiina Kitee Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Heiskanen Hilda Karoliina Joensuu Taideteollisuusalan perustutkinto
Hirvonen Juho Oskari Joensuu Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto
Hirvonen Roope Joensuu Liiketoiminnan perustutkinto
Hukka Sanna Maarit Kitee Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Huuho Janna Pauliina Kitee Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Ilmakari Emmi Hilve Hannele Liperi Liiketoiminnan perustutkinto
Immonen Risto Matti Polvijärvi Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Inkina Natalia Nurmes Elintarvikealan perustutkinto
Ivanov Viacheslav Ulkomaat Elintarvikealan perustutkinto
Jaatinen Sari Hannele Kontiolahti Välinehuoltoalan perustutkinto
Jokelainen Eeti Jesper Juhani Joensuu Logistiikan perustutkinto
Jolkkonen Aino Eveliina Outokumpu Elintarvikealan perustutkinto
Jussila Matti Juhani Lappeenranta Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Juvonen Aatu Ville Olavi Kitee Rakennusalan perustutkinto
Juvonen Merja Annukka Kitee Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Kaajanen Arja Anneli Tohmajärvi Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Kaipainen Jani Teemu Kristian Lappeenranta Luontoalan ammattitutkinto
Kanerva Jaana Johanna Joensuu Vanhustyön erikoisammattitutkinto
Kapralova Veronika Ulkomaat Liiketoiminnan perustutkinto
Karhapää Toni Markus Kontiolahti Lähiesimiestyön ammattitutkinto
Karhu Henna-Riikka Joensuu Taideteollisuusalan perustutkinto
Karosto Jenni Janina Liperi Liiketoiminnan perustutkinto
Karttunen Jenna Emilia Polvijärvi Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Kerkkänen Päivi Marjaana Joensuu Johtamisen ja yritysjohtamisen erikoisammattitutkinto
Kettunen Outi Helena Kontiolahti Liiketoiminnan ammattitutkinto
Kiiski Jasper Heikki Valtteri Ilomantsi Talotekniikan perustutkinto
Kiiski Sari Hannele Liperi Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto
Kiiskinen Markus Lieksa Leipomoalan erikoisammattitutkinto
Kiiskinen Santtu Juuso Antero Nurmes Leipomoalan erikoisammattitutkinto
Kinnunen Eetu Pekka Antero Liperi Liiketoiminnan perustutkinto
Kinnunen Suvi Johanna Liperi Taideteollisuusalan perustutkinto
Kinnunen Vilma Elsa Lyydia Kontiolahti Liiketoiminnan perustutkinto
Kisonen Markus Raimo Antero Joensuu Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Koistinen Anna Eliisa Kitee Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Kokkonen Anna Sylvia Kontiolahti Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Kokkonen Linda Henriikka Lieksa Kuntoutus-, tuki- ja ohjauspalvelujen erikoisammattitutkinto
Kokkonen Satu Marjo Carita Joensuu Mielenterveys- ja päihdetyön ammattitutkinto
Koponen Niina Elisa Polvijärvi Elintarvikealan perustutkinto
Korhonen Topi Eemeli Jyväskylä Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Korpi Linnea Martta Matilda Oulu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Kosacheva-Kurvinen Liudmila Joensuu Ruokapalvelujen ammattitutkinto
Koskela Aapo Oskari Joensuu Talotekniikan perustutkinto
Kosonen Miika Kristian Tohmajärvi Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Koukkari Oskari Veeti Juhani Nurmes Rakennusalan perustutkinto
Kuittinen Tiina Juulia Kontiolahti Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Kujala Laura Patricia Kitee Elintarvikealan perustutkinto
Kukkonen Kaapo Elmeri Liperi Talotekniikan perustutkinto
Kukkonen Noora Annikki Joensuu Elintarvikealan perustutkinto
Kuokkanen Juulia Iida Amanda Nurmes Elintarvikealan perustutkinto
Laatikainen Anu Tanja Johanna Joensuu Johtamisen ja yritysjohtamisen erikoisammattitutkinto
Laatikainen Sanni Liina Kitee Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Lainpelto Aura Ottilia Joensuu Tekstiili- ja muotialan perustutkinto
Lappalainen Päivi Merja Maritta Kitee Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Lappalainen Toni Markus Olavi Savonlinna Esitys- ja teatteritekniikan ammattitutkinto
Laukkanen Aki Otto Kalevi Outokumpu Rakennusalan perustutkinto
Leppenen Olga Joensuu Taideteollisuusalan perustutkinto
Maaranen Teija Sirkka Elina Joensuu Kuntoutus-, tuki- ja ohjauspalvelujen erikoisammattitutkinto
Martikainen Alex Daniel Liperi Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Martikainen Ira Joensuu Tekstiili- ja muotialan perustutkinto
Martikainen Mikko Johannes Joensuu Talotekniikan perustutkinto
Mazepa Elena Joensuu Leipomoalan ammattitutkinto
Melnichenko Gulnara Nurmes Elintarvikealan perustutkinto
Miettinen Sami Kristian Polvijärvi Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Miinalainen Helmi Liisa Maria Joensuu Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto
Mononen Jenni Mari Johanna Joensuu Taideteollisuusalan perustutkinto
Mononen Reetta Janita Joensuu Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Mononen Vesa Matti Ilomantsi Talonrakennusalan ammattitutkinto
Mölsä Jesse Joel Kitee Rakennusalan perustutkinto
Mönkkönen Aapo Alpert Joensuu Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto
Naumanen Ate Santeri Outokumpu Rakennusalan perustutkinto
Nikitina Svetlana Joensuu Matkailualan perustutkinto
Nissinen Kirsi Hannele Vieremä Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Nissinen Teemu Matias Joensuu Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto
Nurmi Iida Karoliina Outokumpu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Nuutinen Mika Juha Tapani Kitee Elintarvikejalostuksen ammattitutkinto
Pakarinen Riitta Hannele Helsinki Leipomoalan ammattitutkinto
Palviainen Markku Ilomantsi Liiketoiminnan perustutkinto
Pesonen Konsta Aleksanteri Joensuu Logistiikan perustutkinto
Piipponen Hanna-Elina Joensuu Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Pirhonen Jere Mikael Kitee Rakennusalan perustutkinto
Pirhonen Niina Inkeri Polvijärvi Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Pirinen Nea Susanna Joensuu Taideteollisuusalan perustutkinto
Pivin Tetiana Joensuu Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Puhakka Elina Katariina Joensuu Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Puhakka Outi Martta Anniina Liperi Logistiikan perustutkinto
Purmonen Outi Elisa Joensuu Elintarviketeollisuuden ammattitutkinto
Pyy Olli Joensuu Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Päivinen Roope Henrik Kitee Rakennusalan perustutkinto
Pääkkönen Moona Kuhmo Liiketoiminnan perustutkinto
Rahunen Joonas Antero Oulu Liiketoiminnan perustutkinto
Raitomäki Lassi Santeri Joensuu Liiketoiminnan perustutkinto
Rautiainen Noora Eveliina Joensuu Lähiesimiestyön ammattitutkinto
Reittu Mikael Lieksa Kuljetusalan ammattitutkinto
Riihijärvi Jaana Kristiina Parikkala Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Riissanen Jessica Carolina Joensuu Taideteollisuusalan perustutkinto
Roivas Marko Joensuu Johtamisen ja yritysjohtamisen erikoisammattitutkinto
Rovio Joni Kristian Henrik Joensuu Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Ruippo Lotta Pauliina Joensuu Taideteollisuusalan perustutkinto
Rumakov Lev Joensuu Liiketoiminnan perustutkinto
Rummukainen Reetta Linda Maria Liperi Puhevammaisten tulkkauksen erikoisammattitutkinto
Ruokolainen Perttu Jani Aleksi Joensuu Liiketoiminnan perustutkinto
Ruokolainen Roope Josia Joensuu Rakennusalan perustutkinto
Ruokolainen Salla Anneli Juuka Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto
Ruotsalainen Tommi Patrik Kajaani Tanssialan perustutkinto
Räty Mia Marika Emilia Liperi Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto
Räty-Kurkinen Anu Johanna Nurmes Liiketoiminnan ammattitutkinto
Saarenkoski Henna Jenny Johanna Outokumpu Liiketoiminnan perustutkinto
Saastamoinen Aapo Juhani Lieksa Tuotantotekniikan ammattitutkinto
Sallinen Joni Armas Oskari Rääkkylä Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto
Sallinen Matias Antti Oskari Outokumpu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Schroderus Santeri Kalevi Lieksa Liiketoiminnan perustutkinto
Simonen Emmi Pauliina Joensuu Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Sivonen Reetta Joensuu Elintarvikealan perustutkinto
Sormunen Janne Oskari Nurmes Leipomoalan erikoisammattitutkinto
Stedt Kiia Camilla Polvijärvi Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Summala Otto Aapeli Jyväskylä Puuteollisuuden perustutkinto
Suni Erin Valeria Joensuu Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Tanskanen Ekaterina Joensuu Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Tanskanen Markku Jouni Einari Outokumpu Esitys- ja teatteritekniikan ammattitutkinto
Tikkanen Nelli Marika Nurmes Liiketoiminnan perustutkinto
Timonen Mikael Petri Joensuu Logistiikan perustutkinto
Tolvanen Niko Matti Ilmari Heinävesi Logistiikan perustutkinto
Turunen Hanna Elisa Kitee Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Turunen Marika Hannele Nurmes Liiketoiminnan perustutkinto
Turunen Sirkka Vappu Kyllikki Nurmes Liiketoiminnan perustutkinto
Valiukh Elena Joensuu Matkailualan perustutkinto
Valkama Sami Matti Joensuu Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Volotinen Ville Valtteri Lieksa Logistiikan perustutkinto
Yermukhamedova Mariya Ulkomaat Ravintola- ja catering-alan perustutkinto