In English Russian Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Pixabay
Riveriasta valmistuneet 5.6.-31.8.2021

Jaa
Etusivu > Ajankohtaiset > Riveriasta valmistuneet 5.6.-31.8.2021

Riveriasta valmistui 5.6.-31.8.2021 yhteensä 259 ammattilaista.

Lämpimät onnittelut kaikille ammattiin valmistuneille!

Valmistuneet koulutusyksiköittäin

Joensuun koulutusyksikkö, Jukolankatu 8
Joensuun koulutusyksikkö, Kaislakatu 48
Joensuun koulutusyksikkö, Niittylahti 8
Joensuun koulutusyksikkö, Niskala 14
Joensuun koulutusyksikkö, Peltola 77
Kiteen koulutusyksikkö 9
Lieksan koulutusyksikkö 10
Nurmeksen koulutusyksikkö 4
Outokummun koulutusyksikkö 13
Valtimon koulutusyksikkö 10

 

Alla valmistuneiden nimet heiltä, jotka ovat antaneet luvan nimensä julkaisuun Riverian verkkosivuilla.

Tutkinto, nimi, kotipaikkakunta

Elintarvikealan perustutkinto Filippenkova Uliana Ulkomaat
Elintarvikealan perustutkinto Meriläinen Noora Joensuu
Elintarvikealan perustutkinto Meriläinen Outi Nurmes
Elintarvikealan perustutkinto Romppanen Anne Sisko Helena Kontiolahti
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Hirvonen Anniina Joensuu
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Huusko Iida-Riina Joensuu
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Pölönen Tiia Outokumpu
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Raassina Tiia Kontiolahti
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Salstela Sara Joensuu
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Tahvanainen Renja Joensuu
Johtamisen ja yritysjohtamisen erikoisammattitutkinto Räty Margareetta Joensuu
Johtamisen ja yritysjohtamisen erikoisammattitutkinto Tuunainen Ilpo Tohmajärvi
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Heikkinen Jenna Joensuu
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Lappalainen Kati Joensuu
Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto Holopainen Oona Ida Elisa Joensuu
Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto Laakkonen Senja Liperi
Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto Pippuri Anni Tohmajärvi
Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto Vaittinen Ida Joensuu
Kehitysvamma-alan ammattitutkinto Martikainen Suvi Tuulikki Ilomantsi
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto Isokangas Tomi Joensuu
Kuljetusalan ammattitutkinto Kokkonen Simo Kalevi Juuka
Kuntoutus-, tuki- ja ohjauspalvelujen erikoisammattitutkinto Ryynänen Auvo Joensuu
Liiketalouden perustutkinto Parkkinen Tatu Joensuu
Liiketoiminnan ammattitutkinto Barymova Evgeniia Joensuu
Liiketoiminnan ammattitutkinto Eskman Katja Kontiolahti
Liiketoiminnan ammattitutkinto Hassinen Minna Kontiolahti
Liiketoiminnan ammattitutkinto Hirvonen Eetu Joensuu
Liiketoiminnan ammattitutkinto Hyttinen Harri Kontiolahti
Liiketoiminnan ammattitutkinto Karjalainen Saara Susanna Joensuu
Liiketoiminnan ammattitutkinto Kauhanen Johanna Satu Marika Kontiolahti
Liiketoiminnan ammattitutkinto Lappalainen Marja-Leena Joensuu
Liiketoiminnan ammattitutkinto Lavikainen Minna Liperi
Liiketoiminnan ammattitutkinto Päivinen Johanna Joensuu
Liiketoiminnan erikoisammattitutkinto Hartikainen Tiina Nilsiä
Liiketoiminnan erikoisammattitutkinto Järvinen Henna Joensuu
Liiketoiminnan perustutkinto Kettunen Emilia Aurora Kontiolahti
Liiketoiminnan perustutkinto Kettunen Eetu Joensuu
Liiketoiminnan perustutkinto Klypina Anastasiia Ulkomaat
Liiketoiminnan perustutkinto Malinen Paula Joensuu
Liiketoiminnan perustutkinto Mononen Hanna-Maria Joensuu
Liiketoiminnan perustutkinto Mustonen Kristian Joensuu
Liiketoiminnan perustutkinto Nevalainen Eetu Joensuu
Liiketoiminnan perustutkinto Pesonen Riina Titta Marika Joensuu
Liiketoiminnan perustutkinto Rautiainen Jonna Joensuu
Liiketoiminnan perustutkinto Sinkkonen Selina Joensuu
Liiketoiminnan perustutkinto Svirid Maria Kuhmo
Liiketoiminnan perustutkinto Teterina Anna Ulkomaat
Logistiikan perustutkinto Väänänen Matti Juhani Valtteri Ilomantsi
Luontoalan ammattitutkinto Ahlberg Lauri Helsinki
Luontoalan ammattitutkinto Dufva Markku Tohmajärvi
Luontoalan ammattitutkinto Holsti Kirsi Imatra
Luontoalan ammattitutkinto Laakkonen Heta Tohmajärvi
Luontoalan ammattitutkinto Pölönen Jaana Joensuu
Luontoalan ammattitutkinto Rajasuo Pia Kristiina Joensuu
Luontoalan ammattitutkinto Silver Pauli Kempele
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Heikura-Toropainen Taru Kitee
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Hurskainen Tero Joensuu
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Ikonen Mikko Kontiolahti
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Karvinen Laura Joensuu
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Kauppinen Marja Kontiolahti
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Kinnunen Sirpa Liperi
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Lukkarinen Heini Outokumpu
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Lukkarinen Taru Kitee
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Mielonen Mervi Kontiolahti
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Mustonen Tellervo Joensuu
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Norppa Heidi Kontiolahti
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Nukarinen Mari Joensuu
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Okkonen Heli Savonlinna
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Pekkala Laura Nurmes
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Sinivuori Maarit Nurmes
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Suvanto Heidi Liperi
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Tikkanen Arto Kontiolahti
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Toivanen Arttu Kontiolahti
Maatalousalan perustutkinto Sohlberg Katarina Tohmajärvi
Matkailualan perustutkinto Iatmar Ilia Ulkomaat
Matkailupalvelujen ammattitutkinto Kellokumpu Johanna Joensuu
Matkailupalvelujen ammattitutkinto Kettunen Sandra Kontiolahti
Media-alan ammattitutkinto Ivanoff Jami Joensuu
Media-alan ammattitutkinto Karaush Nina Oulu
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto Gazizullin Zakir Joensuu
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto Lehikoinen Irma Outokumpu
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto Lemmetyinen Anne-Mari Joensuu
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto Niskanen Sanna Outokumpu
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto Savolainen Miro Äänekoski
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto Suikkanen Ella Maaret Lappeenranta
Metsäalan perustutkinto Holmi Juhani Kajaani
Metsäalan perustutkinto Karjalainen Karoliina Eerika Kajaani
Metsäalan perustutkinto Kuvaja Sami Nurmes
Metsäalan perustutkinto Okkonen Juho Nurmes
Metsäalan perustutkinto Toivanen Henri Matias Rääkkylä
Mielenterveys- ja päihdetyön ammattitutkinto Sallinen Suvi Helena Rääkkylä
Pintakäsittelyalan perustutkinto Kohonen Laura Eveliina Liperi
Pintakäsittelyalan perustutkinto Konttinen Tiia Joensuu
Prosessiteollisuuden ammattitutkinto Jormanainen Ville Lieksa
Prosessiteollisuuden ammattitutkinto Kärkkäinen Klaus Lieksa
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Laakkonen Markku Tohmajärvi
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Mustonen Liisa Mirjami Joensuu
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Pulkkinen Anne Tohmajärvi
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Ruokolainen Marja Polvijärvi
Puutarha-alan perustutkinto Heikura Sari Kontiolahti
Puutarha-alan perustutkinto Shibaeva Daria Joensuu
Puutarha-alan perustutkinto Vartiainen Ulla Talvikki Ilomantsi
Rakennusalan perustutkinto Potashev Ilia Ulkomaat
Rakennusalan perustutkinto Sallinen Meri Heinävesi
Rakennusalan perustutkinto Shef Pavel Ulkomaat
Rakennusalan perustutkinto Turunen Heikki Lieksa
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Holopainen Minna Joensuu
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Ikonen Riina Ilomantsi
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Liimatta Tuula Katja Hannele Joensuu
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Mäkäläinen Jenni Rautjärvi
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Pikkarainen Tarja Kuhmo
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Turunen Riina Kontiolahti
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Vilponen Mikke Joensuu
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kaipainen Aada Joensuu
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kiiala Linnea Kontiolahti
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kokkonen Katariina Kontiolahti
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Korhonen Kirsi Marjut Nurmes
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Korhonen Hilma Nurmes
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kovapohja Aino Joensuu
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kuokkanen Anne Kitee
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kärjä Anni Liperi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kärnä Katja Joensuu
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Litja Karoliina Liperi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lämsä Mika Joensuu
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Mustonen Jenna Kontiolahti
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Paasiala Janika Lieksa
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Pantio Anette Kirsti Annikki Joensuu
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Rouvinen Henna Rääkkylä
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Tiainen Petra Teija Johanna Liperi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Toivanen Tinja Joensuu
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Väisänen Niina Liperi
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Hietanen Joni Tommi Juhani Ilomantsi
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Partio Benjam Rääkkylä
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Puoskari Tuukka Mikael Joensuu
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Romppanen Heikki Juhani Joensuu
Taideteollisuusalan perustutkinto Kokkonen Sanna Joensuu
Taideteollisuusalan perustutkinto Makhalskaia Anna Ulkomaat
Tanssialan perustutkinto Honkamaa Jenni Vantaa
Tanssialan perustutkinto Lehtonen Henna Kristiina Vantaa
Tekstiili- ja muotialan perustutkinto Heikkinen Heli Markit Liperi
Tekstiili- ja muotialan perustutkinto Hyötyläinen Virpi Liperi
Terveysalan ammattitutkinto Ikonen Henna-Riikka Rautavaara
Terveysalan ammattitutkinto Karomäki Silja Joensuu
Terveysalan ammattitutkinto Malinen Sari Joensuu
Terveysalan ammattitutkinto Mikkonen Sanna Johanna Liperi
Terveysalan ammattitutkinto Myller-Lepola Maarit Joensuu
Terveysalan ammattitutkinto Näreaho Riitta Joensuu
Terveysalan ammattitutkinto Rytkönen Suvi Joensuu
Terveysalan ammattitutkinto Saikkonen Henna Heinävesi
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Räty Roope Joensuu
Turvallisuusvalvojan erikoisammattitutkinto Nykänen Mari-Ann Anette Liperi
Turvallisuusvalvojan erikoisammattitutkinto Siikaranta Aija Joensuu