In English Russian Yhteystiedot Hanketoiminta Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Pixabay
Riveriasta valmistuneet 1.9.-31.10.2021

Jaa
Etusivu > Ajankohtaiset > Riveriasta valmistuneet 1.9.-31.10.2021

Riveriasta valmistui syys–lokakuussa 144 ammattilaista.

Sydämelliset onnittelut kaikille valmistuneille!

Valmistuneet koulutusyksiköittäin

Joensuun koulutusyksikkö, Jukolankatu 2
Joensuun koulutusyksikkö, Kaislakatu 16
Joensuun koulutusyksikkö, Niskala 16
Joensuun koulutusyksikkö, Peltola 78
Kiteen koulutusyksikkö 8
Lieksan koulutusyksikkö 8
Nurmeksen koulutusyksikkö 3
Outokummun koulutusyksikkö 11
Joensuun koulutusyksikkö, Niittylahti 2
Kaikki yhteensä 144

 

Alla valmistuneiden nimet heiltä, jotka ovat antaneet luvan nimensä julkaisuun Riverian verkkosivuilla.

Nimi, kotipaikkakunta, tutkinto

Varis Jonne Aleksi Mikael Tohmajärvi Autoalan perustutkinto
Kainulainen Heidi Elina Liperi Elintarvikealan perustutkinto
Koskinen Jasmin Nina Katariina Joensuu Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Pirkola Heli Juulia Oulu Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Tanskanen Reetta Olga Kustaava Joensuu Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Kärki Jonna Christa Susanne Joensuu Isännöinnin ammattitutkinto
Lappalainen Kati Johanna Joensuu Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Sinkkonen Pia Joensuu Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Weck Tuukka Santeri Joensuu Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto
Pesonen Anne Liisa Marjaana Tohmajärvi Kehitysvamma-alan ammattitutkinto
Pakarinen Niina Marianne Joensuu Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto
Pelkonen Ville Antti Sakari Ilomantsi Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto
Vaittinen Arttu Elmeri Kitee Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto
Kuivalainen Esa Tapani Kontiolahti Koneasennuksen ja kunnossapidon ammattitutkinto
Tanskanen Mika Tapani Outokumpu Kuntoutus-, tuki- ja ohjauspalvelujen erikoisammattitutkinto
Hyttinen Jaana Marketta Liperi Liiketoiminnan ammattitutkinto
Itäranta Satu Johanna Liperi Liiketoiminnan ammattitutkinto
Pesu Jenni Aino Vilhelmiina Ilomantsi Liiketoiminnan ammattitutkinto
Puhakka Hannele Tyyne Julia Liperi Liiketoiminnan ammattitutkinto
Päivänurmi Sari Riitta Kristiina Joensuu Liiketoiminnan ammattitutkinto
Rauhala Jere Kristian Joensuu Liiketoiminnan ammattitutkinto
Harinen Juha Petteri Liperi Liiketoiminnan perustutkinto
Hyttinen Mira Johanna Liperi Liiketoiminnan perustutkinto
Hyvärinen Anna Karoliina Liperi Liiketoiminnan perustutkinto
Karjalainen Joel Pekka Olavi Kitee Liiketoiminnan perustutkinto
Kemppainen Teemu Imatra Liiketoiminnan perustutkinto
Koljonen Camilla Eerika Kontiolahti Liiketoiminnan perustutkinto
Riikonen Ville Oskari Joensuu Liiketoiminnan perustutkinto
Räsänen Joonatan Petri Johannes Parikkala Liiketoiminnan perustutkinto
Simanainen Riku Matias Liperi Liiketoiminnan perustutkinto
Åke Janni Maaria Kontiolahti Liiketoiminnan perustutkinto
Arola Elina Marketta Lieksa Luontoalan ammattitutkinto
Kokko Julia Kontiolahti Luontoalan ammattitutkinto
Kosonen Lotta Kitee Luontoalan ammattitutkinto
Huttunen Carita Kristiina Kontiolahti Lähiesimiestyön ammattitutkinto
Hyvönen Satu Sari Marjatta Liperi Lähiesimiestyön ammattitutkinto
Isoviita-Parikka Jenni Katariina Kitee Lähiesimiestyön ammattitutkinto
Hyyrynen Henna Lieksa Maatalousalan ammattitutkinto
Kondratenia Evgenii Ulkomaat Matkailualan perustutkinto
Jänis Natalia Inari Matkailupalvelujen ammattitutkinto
Kuittinen Samuli Antero Joensuu Media-alan ammattitutkinto
Timonen Ville Joensuu Media-alan ammattitutkinto
Väyrynen Taru Joensuu Media-alan ammattitutkinto
Kaasinen Veeti Valtteri Outokumpu Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Kiukas Petri Juhani Joensuu Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Kuusniemi Sonja Katriina Jyväskylä Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Vaarasuo Hanna-Kaisa Liperi Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Bollström Antti Armas Liperi Mielenterveys- ja päihdetyön ammattitutkinto
Heikkinen Turo Lieksa Mielenterveys- ja päihdetyön ammattitutkinto
Matilainen Johanna Kristiina Joensuu Pintakäsittelyalan perustutkinto
Saastamoinen Johanna Reea Karoliina Liperi Pintakäsittelyalan perustutkinto
Ihalainen Artturi Matias Kontiolahti Rakennusalan perustutkinto
Laatikainen Jussi Mikael Ilomantsi Rakennusalan perustutkinto
Alitupa Teemu Antero Joensuu Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Ivanov Dmitrii Ulkomaat Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Kettunen Mikael Joensuu Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Krikunova Diana Ulkomaat Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Lindqvist Miska Elmeri Outokumpu Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Modig Oona Emmiina Joensuu Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Shusharin Gleb Vantaa Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Terentev Dmitrii Kontiolahti Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Berillo Anastasiia Ulkomaat Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Gouriou Sonja Elisa Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Halonen Johanna Maria Juuka Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Hannikainen Henrik Helsinki Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Hirvonen Iita Eerika Kontiolahti Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Huikuri Marja Anneli Outokumpu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Hyytiäinen Päivi Birgitta Outokumpu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Ikonen Ada Enni Amanda Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Ilina Yuta Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Invenius Anu Maarit Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Jokiaho Tetta Hannele Jasmin Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Jokinen Silja Elina Liperi Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Juvonen Rebekka Stiina Serafia Kitee Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Kinnunen Aada Elliriina Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Kokkonen Janna Vilhelmiina Kontiolahti Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Kärkinen Helka Liperi Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Lintunen Ulla-Maija Kontiolahti Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Pelkonen Enni Sofia Nurmes Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Pyykönen Leena Helena Nurmes Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Pyymäki Eliane Kontiolahti Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Surakka Anni Mari Emilia Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Törrönen Anna-Sofia Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Vento Kirsi Maarit Joensuu Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Kankkunen Roope Jesse Aleksi Kitee Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Kosunen Kaapo Juhani Joensuu Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Kuronen Petri Tapani Polvijärvi Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Raappana Jukka-Pekka Kitee Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Toivanen Tuomas Pekka Nurmes Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Korhonen Sini Tuuli Annika Ilomantsi Taideteollisuusalan perustutkinto
Tanninen Susa Sofia Joensuu Taideteollisuusalan perustutkinto
Hassinen Tarja Hannele Joensuu Yrittäjän ammattitutkinto
Mäkilä Anja Kirsi Marjaana Polvijärvi Yrittäjän ammattitutkinto
Palviainen Mika Pekka Teuvo Lieksa Yrittäjän ammattitutkinto
Vänskä Teemu Seppo Juhani Kontiolahti Yrittäjän ammattitutkinto